שתולות מתחת לאף

מאת: קרן חמיאל
גיחה לכמה משתלות מומלצות למבקרים, בשבוע של ט”ו בשבט ובכל זמן אחר

לכבוד ט”ו בשבט ומזג האוויר החורפי, בילוי קצר ונעים לאחר הצהריים פרחוני באמצע החיים. פעילות במשתלות יכולה להיות פתרון מעולה ומתאים במיוחד לכבוד החג. במושב גני טל, מושב שפונה מגוש קטיף והועתק למועצה אזורית נחל שורק, יש כמה וכמה חממות ומשתלות ששווה לבקר בהן – גם בשל הצמחייה המיוחדת שמגדלים בהן, גם בגלל המחירים המאוד נמוכים יחסית לשוק שהם מציעים אבל בעיקר בגלל האנשים והסיפורים שתשמעו שם. הכירו שתי משתלות שבכל אחת מהן תוכלו למצוא פעילות שונה ומעניינת.
משתלת מרמלשטיין
משתלת מרמלשטיין היא בבעלות מורדי ואורי מרמלשטיין, אחים צעירים שהחליטו לא לוותר על המשתלה שהקימו ההורים והפכו אותה למקום קנייה מבוקש, אתר תיירות לקבוצות במהלך השנה ולכבוד ט”ו בשבט גם לפסטיבל אחד גדול. זאת הפעם השלישית שהם עורכים הפנינג מיוחד לכבוד החג, והפעם הם הרחיבו את הפעילות ויקיימו פעילות לפני ט”ו בשבט לילדים ומשפחות. מלבד הפנינג ט”ו בשבט מתקיימות במקום גם סדנאות השרשה מרתקות לגיל השלישי, משולבות בסיפורם האישי של משפחת מרמלשטיין על הקמת המשתלה ותקופת ההתנתקות.
המשתלה פתוחה כל יום, למעט שבת. לתיאום הגעה: מורדי מרמלשטיין, 050-5367367.
משתלת סנדר
לא רחוק משם ישנה משתלה נוספת, שונה באופיה ומרתקת ויפה לא פחות: משתלת סנדר . המשתלה שהוקמה על ידי מוטי סנדר ממייסדי גני טל היא משתלה מארחת ותיירותית גם כן אך מתמקדת בקבוצות המעוניינות לשמוע את סיפור הקמת גני טל, אירועים היסטוריים וכמובן ההתנתקות ימצאו פה פינה מדהימה. מוטי הוא היסטוריון ללא תעודה… הוא תיעד את גני טל בזיכרונו ובתמונותיו מהרגע שעלתה על הקרקע עד פינויה וגם כיום. הידע שלו עצום וסיפורו מרגש ביותר. קבוצות שרוצות לשמוע הרצאה מרתקת על כוס תה צמחים ימצאו פה בדיוק מה שהן מחפשות ועל הדרך ייהנו מפרחים וצמחים מהממים במחירים משתלמים.

Add Your Heading Text Here

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תפריט נגישות

רוצים להישאר מעודכנים?

השאירו פרטים והגיליון ישלח אליכם למייל מידי שבוע